Psycholog Ruda Śląska

Psycholog Ruda Śląska - Centrum Medyczne POST MEDICAL
Psycholog Ruda Śląska - poradnia psychologiczna
Psycholog Ruda Śląska - leczenie - zaburzenia lękowe
Psycholog Ruda Śląska - leczenie - zaburzenia emocjonalne
Psycholog Ruda Śląska - leczenie - nerwica
Psycholog Ruda Śląska - leczenie - depresja
Zarejestruj się do lekarza

Poradnia psychologiczna Ruda Śląska

sprawdź pierwszy wolny termin

Poradnia psychologiczna w Centrum Medycznym POST MEDICAL to miejsce, w którym priorytetem jest zapewnienie pacjentom opieki, która wspiera ich dobrostan psychiczny. Wierzymy, że zdrowie psychiczne i efektywne funkcjonowanie stanowią podstawowe potrzeby każdej jednostki. Pomagamy przepracować trudne emocje, przezwyciężyć kryzysy życiowe czy znaleźć nowe sposoby radzenia sobie z problemami.

Usługi w poradni świadczone są prywatnie.

Na konsultacje psychologiczne zapraszamy osoby, które potrzebują wsparcia w poniższych obszarach:

 • stany lękowe,
 • objawy depresji czy spadki nastroju,
 • brak poczucia własnej wartości,
 • problemy w budowaniu relacji interpersonalnych,
 • kryzysy życiowe (stres, żałoba, rozwód, rozstanie, problemy w związku, wypalenie zawodowe, poważna choroba).

Poradnia psychologiczna w Rudzie Śląskiej przeprowadza:

 • konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych oraz młodzieży od 16 r.ż.
 • wsparcie psychologiczne dla osób dorosłych oraz młodzieży od 16 r.ż.

Umów się »

Cennik wizyty psychologicznej

Usługa Cena
Konsultacja psychologiczna
230.00 zł

W POST MEDICAL zapłacisz wygodnie kartą płatniczą lub blikiem.

Karta płatniczaBLIK

Lekarze i specjaliści

FAQ Pytania i odpowiedzi

Psycholog Ruda Śląska

Gabinet psychologiczny w POST MEDICAL to idealne miejsce na podjęcie terapii psychologicznej, której celem jest wspomaganie funkcjonowania osoby w jej codziennym życiu oraz w zwiększeniu skuteczności działania. Specjaliści POST MEDICAL otaczają pacjentów kompleksową opieką, diagnozując i lecząc w atmosferze pełnej zaufania i bezpieczeństwa. Zadaniem psychologa jest rozumienie, interpretacja i wyjaśnienie różnorodnych aspektów ludzkiego funkcjonowania, w tym myśli, emocji, zachowań oraz interakcji społecznych.

Kiedy udać się do psychologa?

Warto skonsultować się z psychologiem w sytuacjach, gdy doświadcza się trudności w obszarze emocji, samopoczucia psychicznego lub relacji społecznych. Oto kilka sygnałów, które mogą wskazywać na potrzebę takiej konsultacji:

 1. Problemy emocjonalne: silne uczucia smutku, lęku, bezradności czy chroniczny stres, które istotnie wpływają na codzienne funkcjonowanie.
 2. Trudności w relacjach: problemy w budowaniu i utrzymywaniu zdrowych relacji, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
 3. Kryzys życiowy: trudne wydarzenia życiowe, takie jak utrata bliskiej osoby, rozwód, utrata pracy, które sprawiają, że trudno jest sobie poradzić.
 4. Problemy ze samopoczuciem: chroniczne zmęczenie, trudności ze snem, bóle ciała bez wyraźnej przyczyny fizycznej, które mogą być związane z problemami emocjonalnymi.
 5. Zaburzenia psychiczne: podejrzenia lub diagnoza zaburzeń psychicznych, takich jak depresja, lęki, zaburzenia osobowości, zaburzenia odżywiania czy ADHD.
 6. Trudności w radzeniu sobie: problemy z zarządzaniem stresem, kontrolą emocji, rozwiązywaniem problemów czy podejmowaniem decyzji.
 7. Pragnienie rozwoju osobistego: chęć lepszego zrozumienia siebie, poprawy relacji czy osiągnięcia życiowych celów.

Jeśli doświadczasz któregokolwiek z powyższych sygnałów lub po prostu czujesz, że potrzebujesz wsparcia w zakresie zdrowia psychicznego, warto skontaktować się z psychologiem, który może pomóc Ci zidentyfikować problemy, rozwijać strategie radzenia sobie oraz osiągać większe poczucie równowagi i spełnienia w życiu.

O co pyta psycholog?

Psycholog zadaje pytania, które pomogą mu zrozumieć klienta oraz jego sytuację życiową, emocjonalną i psychiczną i ukierunkować go tym samym na rozwiązanie. Celem jest wypracowanie wspólnie strategii radzenia sobie z trudnościami oraz osiągnięcie pożądanych celów terapeutycznych.

Jak wygląda wizyta u psychologa?

Pierwsza wizyta w gabinecie psychologa w Rudzie Śląskiej obejmuje rozmowę i wywiad z pacjentem. Jest ona dostosowana indywidualnie do potrzeb i sytuacji klienta. Psycholog tworzy bezpieczną i wspierającą atmosferę, aby pacjent mógł swobodnie dzielić się swoimi trudnościami oraz pracować nad ich rozwiązaniem.

Czy w POST MEDICAL przyjmuje psycholog z Rudy Śląskiej na NFZ?

Wizyty w poradni psychologicznej w Centrum Medycznym POST MEDICAL w Rudzie Śląskiej są świadczone prywatnie. Na stronie poradni można sprawdzić pierwszy wolny termin do psychologa.

Psycholog dla pacjentów Rudy Śląskiej

Jeżeli potrzebujesz konsultacji psychologicznej, umów się na wizytę do Centrum Medycznego POST MEDICAL. Zapewniamy opiekę doświadczonych psychologów, kameralną atmosferę, krótkie terminy i brak kolejek. 

Nasz gabinet znajduje się w Rudzie Śląskiej przy ul. Pocztowej 7. Z oferty POST MEDICAL korzystają pacjenci z takich miast jak: Katowice, Zabrze, Świętochłowice, Bytom, Chorzów, Orzesze, Łaziska Górne, Mikołów i wielu innych.

Zapraszamy do rejestracji internetowej lub telefonicznej pod numerem telefonu 32  pokaż numer.

Umów wizytę w POST MEDICAL