Pakiet kardiologiczny Serce jak dzwon

Cena promocyjna:
696 zł
659 zł

Zawartość pakietu: Pakiet kardiologiczny Serce jak dzwon

Pobierz ulotkę »

Czy Pakiet kardiologiczny Serce jak dzwon jest dla Ciebie?

Zadbaj o swoje serce – skorzystaj z naszego promocyjnego pakietu kardiologicznego, złożonego z wszelkich badań, niezbędnych do precyzyjnej diagnostyki serca. Dowiedz się więcej o naszej ofercie specjalnej.

Pakiet Serce jak dzwon – pełny zakres badań za jedyne 659 zł

Nasz promocyjny pakiet badań kardiologicznych obejmuje wszelkie, podstawowe badania laboratoryjne, takie jak morfologia, oznaczenie glukozy we krwi, lipidogram, jonogram, AlAT AspAT, kreatynina, GFR i analiza ogólna moczu, a ponadto:

  • echo serca (UKG) – badanie nieinwazyjne, wykorzystujące ultradźwięki (USG), podczas którego ocenia się budowę i działanie zastawek oraz wielkość i pracę komór; umożliwia ono wykrycie wszelkich wad serca,
  • EKG – nieinwazyjne badanie pracy serca, umożliwiające określenie jego rytmu, częstości pracy oraz wielkości jego komór, zalecane wszystkim osobom po 40. roku życia,
  • Holter EKG lub ciśnieniowy – 24-godzinne badanie czynności serca lub ciśnienia, umożliwiające w pierwszym wypadku m.in. wykrycie zaburzeń rytmu serca i choroby wieńcowej, z kolei w drugim – zdiagnozowanie nadciśnienia oraz zaburzeń ciśnienia tętniczego.

Zwieńczeniem wszystkich badań jest konsultacja lekarska – na podstawie kompletu wyników, kardiolog postawi precyzyjną diagnozę oraz wdroży stosowne do Twojego przypadku leczenie.

Kto powinien skorzystać z badań kardiologicznych?

Badania kardiologiczne raz w roku powinna wykonać każda osoba po 40. roku życia, ze względu na rosnące ryzyko wystąpienia zawału i innych schorzeń układu krążenia. Ponadto, do kardiologa zgłoś się również w przypadku:

  • zaburzeń rytmu serca,
  • nadciśnienia,
  • bólu w klatce piersiowej,
  • duszności,
  • szybkiego męczenia się, nawet podczas niewielkiego wysiłku,
  • innych chorób, zwiększających ryzyko zawału (m.in. insulinooporności, zaburzeń krzepnięcia, dysfunkcji nerek).

Regularnym kontrolom kardiologicznym powinny poddawać się również osoby z wadami serca, po zawałach, ze wszczepionym rozrusznikiem serca.


Zamów pakiet

Centrum Medyczne Post Medical
Ruda Śląska - Wirek, ul. Pocztowa 7

tel. 32 707 44 99

Godziny otwarcia:

Pn - Pt:  800 - 1900  

Umów wizytę w POST MEDICAL