Pakiet Zdrowa tarczyca

Cena promocyjna:
319 zł
269 zł

Pakiet Zdrowa tarczycaZawartość pakietu:

 

Pobierz ulotkę »

Badania laboratoryjne

Pierwszym elementem pakietu jest badanie laboratoryjne, które pozwala na ocenę poziomu hormonów tarczycy i wykrycie ewentualnych zaburzeń.

Badanie USG

Kolejnym krokiem jest badanie ultrasonograficzne, które pozwala na dokładną ocenę struktury tarczycy i wykrycie ewentualnych guzów lub zmian patologicznych.

Konsultacja z lekarzem endokrynologiem

Ostatecznie pacjent umawiany jest na konsultację z lekarzem endokrynologiem, który analizuje wyniki badań i udziela wskazówek dotyczących dalszego postępowania.

Dlaczego warto skorzystać z pakietu Zdrowa tarczyca?

Pakiet "Zdrowa tarczyca" to kompleksowa oferta dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dzięki badaniom laboratoryjnym, badaniu USG i konsultacji z lekarzem endokrynologiem, pacjent może uzyskać pełny obraz stanu swojej tarczycy i w razie potrzeby podjąć odpowiednie działania terapeutyczne.

Kiedy należy wykonać badania tarczycy?

Tarczyca wytwarza hormony, oddziałujące na pracę całego organizmu, m.in. na zachodzące w nim procesy metaboliczne. Do najczęstszych zaburzeń jej pracy zalicza się:

  • nadczynność tarczycy, objawiającą się m.in. chudnięciem, przyspieszonym biciem serca, nerwowością, bezsennością, zaburzeniami koncentracji,
  • niedoczynność tarczycy, na którą wskazują takie objawy jak m.in. przybieranie na wadze, anemia, wypadanie włosów, zaburzenia koncentracji, spowolnienie.

Jeśli obserwujesz u siebie któreś z wymienionych wyżej objawów, udaj się do endokrynologa i wykonaj podstawowe badania tarczycowe.


Zamów pakiet

Centrum Medyczne Post Medical
Ruda Śląska - Wirek, ul. Pocztowa 7

tel. 32 707 44 99

Godziny otwarcia:

Pn - Pt:  800 - 1900  

Chcesz umówić się do lekarza?
Zarejestruj się przez internet do lekarza medycyny pracy lub lekarzy specjalistów.

Odwołanie lub przełożenie wizyty
Skorzystaj z formularza.

Badania w punkcie pobrań
Dowiedz się więcej.

Jeżeli żadna z opcji nie jest dla Ciebie, zadzwoń 32 707 44 99