Pakiet Zdrowa tarczyca

Cena promocyjna:
319 zł
269 zł

Pakiet Zdrowa tarczyca Zawartość pakietu:

  • badania laboratoryjne
  • USG
  • Konsultacja lekarska
Pobierz ulotkę »

Czy Pakiet Zdrowa tarczyca jest dla Ciebie?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą promocyjną ofertą badań tarczycy – za jedyne 229 zł skorzystasz z kompleksowego pakietu Zdrowa tarczyca, obejmującego badania laboratoryjne (TSH, FT3, FT4), USG tarczycy oraz konsultację lekarską.

Kiedy należy wykonać badania tarczycy?

Tarczyca wytwarza hormony, oddziałujące na pracę całego organizmu, m.in. na zachodzące w nim procesy metaboliczne. Do najczęstszych zaburzeń jej pracy zalicza się:

  • nadczynność tarczycy, objawiającą się m.in. chudnięciem, przyspieszonym biciem serca, nerwowością, bezsennością, zaburzeniami koncentracji,
  • niedoczynność tarczycy, na którą wskazują takie objawy jak m.in. przybieranie na wadze, anemia, wypadanie włosów, zaburzenia koncentracji, spowolnienie.

Jeśli obserwujesz u siebie któreś z wymienionych wyżej objawów, udaj się do endokrynologa i wykonaj podstawowe badania tarczycowe.

Badania tarczycy

Podstawowym badaniem, wykorzystywanym w diagnostyce chorób tarczycy, jest oznaczenie hormonów: TSH (tyreotropiny), T3 (trójjodotyroniny) i T4 (tyroksyny). Na nadczynność wskazuje niski poziom TSH i wysoki T3 i T4, z kolei na niedoczynność – wysokie TSH i niskie stężenie T3 i T4.

Innym, ważnym badaniem tarczycy jest USG – umożliwia ono nieinwazyjne wykrycie wszelkich zmian w gruczole. Za pomocą ultrasonografu można stwierdzić obecność nawet 2-milimetrowych guzków, a także zwapnień, torbieli czy powiększonych naczyń.

Dlaczego warto skorzystać z pakietu Zdrowa tarczyca?

Oferowany przez nas pakiet badań tarczycy to nie tylko oszczędność. Przede wszystkim, umożliwia on precyzyjną diagnostykę schorzeń tego gruczołu – połączenie analiz laboratoryjnych, określających stężenie hormonów TSH, FT3 i FT4, z badaniem USG umożliwia określenie nie tylko rodzaju schorzenia, ale również jego źródła. Nasz pakiet obejmuje również konsultację lekarską – na podstawie wyników badań, endokrynolog określi, na jakie schorzenie tarczycy cierpisz oraz jak należy je leczyć.


Zamów pakiet

Centrum Medyczne Post Medical
Ruda Śląska - Wirek, ul. Pocztowa 7

tel. 32 707 44 99

Godziny otwarcia:

Pn - Pt:  800 - 1900  

Chcesz umówić się do lekarza?
Zarejestruj się przez internet do lekarza medycyny pracy lub lekarzy specjalistów.

Odwołanie lub przełożenie wizyty
Skorzystaj z formularza.

Badania w punkcie pobrań
Dowiedz się więcej.

Jeżeli żadna z opcji nie jest dla Ciebie, zadzwoń 32 707 44 99