lek. Krzysztof Kansy

#


SPECJALIZACJE:

GODZINY PRZYJĘĆ:

  • Wtorek: 8:30 - 12:00
NAJBLIŻSZY WOLNY TERMIN
2024-08-06   09:10

Zarejestruj się on-line


WYKSZTAŁCENIE:

  • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Lekarz po specjalizacji z Radiologii w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach.

DOŚWIADCZENIE:

Prawie całe swoje życie zawodowe poświęcił pasji do ultrasonografii. W codziennej praktyce badając na najnowocześniejszych aparatach na świecie, wykorzystuje zaawansowane metody obrazowania jak elastografia, ocena mikro przepływów czy fuzję obrazów USG z rezonansem magnetycznym na potrzeby biopsji fuzyjnej prostaty. W swojej dynamicznej karierze przebadał blisko 100 tysięcy pacjentów.

Wiedzę oraz praktyczne umiejętności zdobywał na licznych polskich i zagranicznych kursach. Systematycznie doskonali swoje umiejętności zawodowe.

SPECJALIZUJE SIĘ W DIAGNOSTYCE USG, GŁÓWNIE: 

  • USG piersi
  • narządów jamy brzusznej 
  • prostaty 
  • stawów 

Jest autorem wielu prac naukowych, głównie z zakresu uroradiologii oraz radiologii onkologicznej. Aktualnie pracownik Instytutu Onkologii w Gliwicach, wykładowca, instruktor USG oraz autor podręcznika do USG.

Jest miły i sympatyczny. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze przeprowadza badania, dokładnie je opisując. Rzetelnie i szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane mu pytania. Bardzo angażuje się w swoją pracę.
Radiologia oraz diagnostyka obrazowa jest dla niego nie tylko pracą, ale zarówno życiową pasją.

Umów wizytę w POST MEDICAL