lek. Krzysztof Kansy

#

SPECJALIZACJE:

  • Radiolog

WYKSZTAŁCENIE:

  • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Lekarz po specjalizacji z Radiologii w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach.

DOŚWIADCZENIE:

Prawie całe swoje życie zawodowe poświęcił pasji do ultrasonografii. W codziennej praktyce badając na najnowocześniejszych aparatach na świecie wykorzystuje zaawansowane metody obrazowania jak elastografia, ocena mikroprzepływów czy fuzję obrazów USG z rezonansem magnetycznym na potrzeby biopsji fuzyjnej prostaty. W swojej dynamicznej karierze przebadał blisko 100 tysięcy pacjentów.

Wiedzę oraz praktyczne umiejętności zdobywał na licznych polskich i zagranicznych kursach. Systematycznie doskonali swoje umiejętności zawodowe.


Specjalizuje się w diagnostyce USG, głównie:

  • USG piersi
  • narządów jamy brzusznej 
  • prostaty 
  • stawów 

Jest autorem wielu prac naukowych, głównie z zakresu uroradiologii oraz radiologii onkologicznej. Aktualnie pracownik Instytutu Onkologii w Gliwicach, wykładowca, instruktor USG oraz autor podręcznika do USG.

Jest miły i sympatyczny. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze przeprowadza badania, dokładnie je opisując. Rzetelnie i szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane mu pytania. Bardzo angażuje się w swoją pracę.
Radiologia oraz diagnostyka obrazowa jest dla niego nie tylko pracą, ale zarówno życiową pasją.

Godziny przyjęć:

  • Wtorek: 8:30 - 12:00
NAJBLIŻSZY WOLNY TERMIN
2023-06-06   09:40

Zarejestruj się on-line

Sprawdź godziny przyjęć

Chcesz umówić się do lekarza?
Zarejestruj się przez internet do lekarza medycyny pracy lub lekarzy specjalistów.

Odwołanie lub przełożenie wizyty
Skorzystaj z formularza.

Badania w punkcie pobrań
Dowiedz się więcej.

Jeżeli żadna z opcji nie jest dla Ciebie, zadzwoń 32 707 44 99