lek. Krzysztof Kansy

#


SPECJALIZACJE:

GODZINY PRZYJĘĆ:

  • Wtorek: 8:30 - 12:00
NAJBLIŻSZY WOLNY TERMIN
2023-12-05   09:30

Zarejestruj się on-line


WYKSZTAŁCENIE:

  • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Lekarz po specjalizacji z Radiologii w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach.

DOŚWIADCZENIE:

Prawie całe swoje życie zawodowe poświęcił pasji do ultrasonografii. W codziennej praktyce badając na najnowocześniejszych aparatach na świecie, wykorzystuje zaawansowane metody obrazowania jak elastografia, ocena mikro przepływów czy fuzję obrazów USG z rezonansem magnetycznym na potrzeby biopsji fuzyjnej prostaty. W swojej dynamicznej karierze przebadał blisko 100 tysięcy pacjentów.

Wiedzę oraz praktyczne umiejętności zdobywał na licznych polskich i zagranicznych kursach. Systematycznie doskonali swoje umiejętności zawodowe.

SPECJALIZUJE SIĘ W DIAGNOSTYCE USG, GŁÓWNIE: 

  • USG piersi
  • narządów jamy brzusznej 
  • prostaty 
  • stawów 

Jest autorem wielu prac naukowych, głównie z zakresu uroradiologii oraz radiologii onkologicznej. Aktualnie pracownik Instytutu Onkologii w Gliwicach, wykładowca, instruktor USG oraz autor podręcznika do USG.

Jest miły i sympatyczny. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze przeprowadza badania, dokładnie je opisując. Rzetelnie i szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane mu pytania. Bardzo angażuje się w swoją pracę.
Radiologia oraz diagnostyka obrazowa jest dla niego nie tylko pracą, ale zarówno życiową pasją.

Chcesz umówić się do lekarza?
Zarejestruj się przez internet do lekarza medycyny pracy lub lekarzy specjalistów.

Odwołanie lub przełożenie wizyty
Skorzystaj z formularza.

Badania w punkcie pobrań
Dowiedz się więcej.

Jeżeli żadna z opcji nie jest dla Ciebie, zadzwoń 32 707 44 99