Usuwanie tłuszczaków

Usuwanie tłuszczaków
Odwiedź Centrum Medyczne POST MEDICAL
Zarejestruj się do lekarza

W naszym Centrum Medycznym POST MEDICAL oferujemy zabiegi chirurgiczne jednego dnia. Zajmujemy się usuwaniem i wycinaniem zmian skórnych chorobowych i estetycznych. W naszej placówce zapewniamy profesjonalną opiekę lekarzy specjalistów chirurgii jednego dnia, m.in. znanego śląskiego chirurga dr n. med. Janusza Kowalskiego oraz lek. Joanny Polczyk.

Cennik zabiegu

Chirurgia jednego dnia Cena
Konsultacja chirurgiczna przed zabiegiem
200.00 zł
Usunięcie jednego tłuszczaka
500.00 zł
Konsultacja kontrolna po zabiegu chirurgicznym
80.00 zł
2036.jpgW POST MEDICAL zapłacisz kartą.

Umów się na wizytę


Lekarze i specjaliści

Pytania i odpowiedzi

Czym jest tłuszczak?

Tłuszczak to podskórny, łagodny nowotwór wypełniony tłuszczem. Zazwyczaj występuje jako zmiana pojedyncza, jednak zdarzają się przypadki tłuszczaków mnogich. Tłuszczak ma kształt owalny, okrągły lub podłużny, rośnie wolno i nie wywołuje żadnych dolegliwości. Najczęściej pojawia się u osób po 40-tym roku życia, choć zarejestrowano również przypadki tłuszczaków u dzieci.

Jak usunąć tłuszczaki?

Najbardziej efektywną metodą usunięcia tłuszczaka jest zabieg chirurgiczny zakwalifikowany jako chirurgia jednego dnia. Wykonuje się go w bardzo krótkim czasie - około 20 minut, a pacjent może opuścić placówkę już po około 1-2 godzinach. Tylko chirurgia daje pewność, że tłuszczak został usunięty w całości.

Operacyjne usuwanie tłuszczaków jest niezbędne jeśli zmiany są bolesne, utrudniają poruszanie się lub jeśli do zmiany dostała się infekcja (np. wydziela się ropa).

Chcesz umówić się do lekarza?
Zarejestruj się przez internet do lekarza medycyny pracy lub lekarzy specjalistów.

Odwołanie lub przełożenie wizyty
Skorzystaj z formularza.

Badania w punkcie pobrań
Dowiedz się więcej.

Jeżeli żadna z opcji nie jest dla Ciebie, zadzwoń 32 707 44 99