Usuwanie włókniaków

Usuwanie włókniaków
Odwiedź Centrum Medyczne POST MEDICAL
Zarejestruj się do lekarza

Zabieg usunięcia włókniaka

sprawdź pierwszy wolny termin

W Centrum Medycznym POST MEDICAL oferujemy zabiegi chirurgiczne jednego dnia. Zajmujemy się usuwaniem włókniaków. W placówce zapewniamy profesjonalną opiekę specjalistów, m.in. chirurga dr n. med. Janusza Kowalskiego oraz specjalistę kosmetologii estetycznej mgr Ewy Żurek-Świerc.

Oprócz tradycyjnej metody usuwania zmian skórnych skalpelem chirurgicznym oferujemy również usuwanie drobnych włókniaków za pomocą wiązki plazmy.  Ablacja plazmowa wykorzystuje energię plazmy, do kontrolowanego usuwania zmian skórnych. Użycie plazmy pozwala zminimalizować krwawienie i uszkodzenie otaczającej skóry. Korzyści tej metody to m.in. brak konieczności stosowania skalpeli, niewielkie ryzyko powikłań i krótki czas rekonwalescencji.

Umów się »


Cennik zabiegu

Chirurgia jednego dnia Cena
Konsultacja chirurgiczna przed zabiegiem
220.00 zł
Usunięcie chirurgiczne włókniaka
500.00 zł
Usunięcie plazmą drobnej zmiany skórnej
100.00 zł
Konsultacja kontrolna po zabiegu chirurgicznym
100.00 zł

W POST MEDICAL zapłacisz wygodnie kartą płatniczą lub blikiem.

Karta płatniczaBLIK


Lekarze i specjaliści

FAQ Pytania i odpowiedzi

Czym są włókniaki?

Włókniaki to zmiany skórne, które powstają z tkanki łącznej. Ich łacińska nazwa to fibroma. Należą do grupy zmian łagodnych i w żaden sposób nie zagrażają naszemu zdrowiu lub życiu. Mają cielistą lub lekko brązową barwę. Mogą występować w różnych miejscach naszego ciała, może się również tworzyć na narządach, jednak najczęściej występują w postaci naskórnej. Właśnie przez względy estetyczne decydujemy się na ich usunięcie.

Jak usunąć włókniak?

Włókniaki usuwamy w naszym centrum medycznym POST MEDICAL w Rudzie Śląskiej. Jest to zabieg należący do tzw. chirurgii jednego dnia. Fibroma zostaje wycięta podczas kilkunastominutowego zabiegu, a następnie, po krótkiej obserwacji przez lekarza specjalistę i personel, udaje się do domu. Sprawdź Poradnia Chirurgiczna.

Umów wizytę w POST MEDICAL