Usuwanie włókniaków

Usuwanie włókniaków
Odwiedź Centrum Medyczne POST MEDICAL
Zarejestruj się do lekarza

W naszym Centrum Medycznym POST MEDICAL oferujemy zabiegi chirurgiczne jednego dnia. Zajmujemy się usuwaniem i wycinaniem zmian skórnych chorobowych i estetycznych. W naszej placówce zapewniamy profesjonalną opiekę lekarzy specjalistów chirurgii jednego dnia, m.in. znanego śląskiego chirurga dr n. med. Janusza Kowalskiego.

Oprócz tradycyjnej metody usuwania zmian skórnych skalpelem chirurgicznym oferujemy usuwanie włókniaków za pomocą wiązki plazmy.  Ablacja plazmowa wykorzystuje energię plazmy, do kontrolowanego usuwania zmian skórnych. Użycie plazmy pozwala zminimalizować krwawienie i uszkodzenie otaczającej skóry. Korzyści tej metody to m.in. brak konieczności stosowania skalpeli, niewielkie ryzyko powikłań i krótki czas rekonwalescencji.


Cennik zabiegu

Chirurgia jednego dnia Cena
Konsultacja chirurgiczna przed zabiegiem
200.00 zł
Usunięcie jednego włókniaka
500.00 zł
Konsultacja kontrolna po zabiegu chirurgicznym
80.00 zł
2036.jpgW POST MEDICAL zapłacisz kartą.

Umów się na wizytę


Lekarze i specjaliści

Pytania i odpowiedzi

Czym są włókniaki?

Włókniaki to zmiany skórne, które powstają z tkanki łącznej. Ich łacińska nazwa to fibroma. Należą do grupy zmian łagodnych i w żaden sposób nie zagrażają naszemu zdrowiu lub życiu. Mają cielistą lub lekko brązową barwę. Mogą występować w różnych miejscach naszego ciała, może się również tworzyć na narządach, jednak najczęściej występują w postaci naskórnej. Właśnie przez względy estetyczne decydujemy się na ich usunięcie.

Jak usunąć włókniak?

Włókniaki usuwamy w naszym centrum medycznym POST MEDICAL w Rudzie Śląskiej. Jest to zabieg należący do tzw. chirurgii jednego dnia. Fibroma zostaje wycięta podczas kilkunastominutowego zabiegu, a następnie, po krótkiej obserwacji przez lekarza specjalistę i personel, udaje się do domu. Sprawdź Poradnia Chirurgiczna.

Chcesz umówić się do lekarza?
Zarejestruj się przez internet do lekarza medycyny pracy lub lekarzy specjalistów.

Odwołanie lub przełożenie wizyty
Skorzystaj z formularza.

Badania w punkcie pobrań
Dowiedz się więcej.

Jeżeli żadna z opcji nie jest dla Ciebie, zadzwoń 32 707 44 99