Usuwanie włókniaków

Usuwanie włókniaków
Odwiedź Centrum Medyczne POST MEDICAL
Zarejestruj się do lekarza

W naszym Centrum Medycznym POST MEDICAL oferujemy zabiegi chirurgiczne jednego dnia. Zajmujemy się usuwaniem i wycinaniem zmian skórnych chorobowych i estetycznych. W naszej placówce zapewniamy profesjonalną opiekę lekarzy specjalistów chirurgii jednego dnia, m.in. znanego śląskiego chirurga dr n. med. Janusza Kowalskiego oraz lek. Joanny Polczyk.

Czym są włókniaki?

Włókniaki to zmiany skórne, które powstają z tkanki łącznej. Ich łacińska nazwa to fibroma. Należą do grupy zmian łagodnych i w żaden sposób nie zagrażają naszemu zdrowiu lub życiu. Mają cielistą lub lekko brązową barwę. Mogą występować w różnych miejscach naszego ciała, może się również tworzyć na narządach, jednak najczęściej występują w postaci naskórnej. Właśnie przez względy estetyczne decydujemy się na ich usunięcie.

Jak usunąć włókniak?

Włókniaki usuwamy w naszym centrum medycznym POST MEDICAL w Rudzie Śląskiej. Jest to zabieg należący do tzw. chirurgii jednego dnia. Fibroma zostaje wycięta podczas kilkunastominutowego zabiegu, a następnie, po krótkiej obserwacji przez lekarza specjalistę i personel, udaje się do domu. Sprawdź Poradnia Chirurgiczna.


Cennik zabiegu

Chirurgia jednego dnia Cena
Konsultacja chirurgiczna przed zabiegiem
150.00 zł
Usunięcie jednego włókniaka
400.00 zł
Konsultacja kontrolna po zabiegu chirurgicznym
60.00 zł

Umów się na wizytę


Lekarze i specjaliści

X

Chcesz umówić się do lekarza?
Zarejestruj się przez internet do lekarza medycyny pracy lub lekarzy specjalistów.

Odwołanie lub przełożenie wizyty
Skorzystaj z formularza.

Badania w punkcie pobrań
Dowiedz się więcej.

Jeżeli żadna z opcji nie jest dla Ciebie, zadzwoń 32 707 44 99