Usuwanie zmian barwnikowych

Usuwanie znamion
Odwiedź Centrum Medyczne POST MEDICAL
Zarejestruj się do lekarza

Zabieg usunięcia zmian barwnikowych

sprawdź pierwszy wolny termin

W Centrum Medycznym POST MEDICAL oferujemy zabiegi chirurgiczne jednego dnia. Zajmujemy się usuwaniem i wycinaniem zmian barwnikowych chorobowych i estetycznych. W placówce zapewniamy profesjonalną opiekę lekarza specjalistę chirurgii jednego dnia, m.in. chirurga dr n. med. Janusza Kowalskiego.


Cennik zabiegu

Chirurgia jednego dnia Cena
Konsultacja chirurgiczna przed zabiegiem
220.00 zł
Usunięcie jednej zmiany barwnikowej
500.00 zł
Konsultacja kontrolna po zabiegu chirurgicznym
100.00 zł

W POST MEDICAL zapłacisz wygodnie kartą płatniczą lub blikiem.

Karta płatniczaBLIK

Umów się »


Lekarze i specjaliści

FAQ Pytania i odpowiedzi

Jak rozpoznać znamię?

Znamiona to plamki lub wypukłości na skórze, które świadczą o nieprawidłowościach w jej strukturze. Większość znamion i zmian skórnych ma charakter łagodny i jest niegroźna dla naszego zdrowia. Część z nich jednak może przekształcić się w zmiany złośliwe i doprowadzić do nowotworu. Dlatego właśnie należy podjąć zawczasu odpowiednie kroki profilaktyczne.

Mam znamię. Co dalej?

Jeśli zauważyliśmy na swojej skórze znamię, plamkę odbiegającą barwą od reszty skóry, powinniśmy się zgłosić do lekarza specjalisty. Zapraszamy na konsultacje do chirurga, który oceni rodzaj i charakter zmiany skórnej oraz podejmie odpowiednie działania - decyzję o jej usunięciu lub zleci dodatkowe badania specjalistyczne.

Usuwanie znamion i zmian skórnych w Rudzie Śląskiej

Leczenie w takich przypadkach polega na usunięciu znamienia barwnikowego wraz z małym fragmentem zdrowej skóry (profilaktycznie). W POST MEDICAL wycinanie zmian skórnych różnych rodzajów wykonuje doświadczony chirurg specjalista. Zabieg wykonywany jest w ramach chirurgii jednego dnia - po zabiegu i krótkiej obserwacji pacjent jest wypuszczany do domu.

Umów wizytę w POST MEDICAL