Usuwanie znamion barwnikowych

Usuwanie znamion
Odwiedź Centrum Medyczne POST MEDICAL
Zarejestruj się do lekarza

W naszym Centrum Medycznym POST MEDICAL oferujemy zabiegi chirurgiczne jednego dnia. Zajmujemy się usuwaniem i wycinaniem zmian skórnych chorobowych i estetycznych. W naszej placówce zapewniamy profesjonalną opiekę lekarzy specjalistów chirurgii jednego dniam.in. znanego śląskiego chirurga dr n. med. Janusza Kowalskiego oraz lek. Joanny Polczyk.


Cennik zabiegu

Chirurgia jednego dnia Cena
Konsultacja chirurgiczna przed zabiegiem
200.00 zł
Usunięcie jednej zmiany barwnikowej
500.00 zł
Konsultacja kontrolna po zabiegu chirurgicznym
80.00 zł
2036.jpgW POST MEDICAL zapłacisz kartą.

Zachęcamy do umówienia wizyty online.

Umów się na wizytę


Lekarze i specjaliści

Pytania i odpowiedzi

Jak rozpoznać znamię?

Znamiona to plamki lub wypukłości na skórze, które świadczą o nieprawidłowościach w jej strukturze. Większość znamion i zmian skórnych ma charakter łagodny i jest niegroźna dla naszego zdrowia. Część z nich jednak może przekształcić się w zmiany złośliwe i doprowadzić do nowotworu. Dlatego właśnie należy podjąć zawczasu odpowiednie kroki profilaktyczne.

Mam znamię. Co dalej?

Jeśli zauważyliśmy na swojej skórze znamię, plamkę odbiegającą barwą od reszty skóry, powinniśmy się zgłosić do lekarza specjalisty. Zapraszamy na konsultacje do naszego Chirurga, który oceni rodzaj i charakter zmiany skórnej oraz podejmie odpowiednie działania - decyzję o jej usunięciu lub zleci dodatkowe badania specjalistyczne.

Usuwanie znamion i zmian skórnych w Rudzie Śląskiej

Leczenie w takich przypadkach polega na usunięciu znamienia barwnikowego wraz z małym fragmentem zdrowej skóry (profilaktycznie). W POST MEDICAL wycinanie zmian skórnych różnych rodzajów wykonuje doświadczony chirurg specjalista. Zabieg wykonywany jest w ramach chirurgii jednego dnia - po zabiegu i krótkiej obserwacji pacjent jest wypuszczany do domu.

Chcesz umówić się do lekarza?
Zarejestruj się przez internet do lekarza medycyny pracy lub lekarzy specjalistów.

Odwołanie lub przełożenie wizyty
Skorzystaj z formularza.

Badania w punkcie pobrań
Dowiedz się więcej.

Jeżeli żadna z opcji nie jest dla Ciebie, zadzwoń 32 707 44 99