Usuwanie znamion barwnikowych

Jak rozpoznać znamię?

Znamiona to plamki lub wypukłości na skórze, które świadczą o nieprawidłowościach w jej strukturze. Większość znamion i zmian skórnych ma charakter łagodny i jest niegroźna dla naszego zdrowia. Część z nich jednak może przekształcić się w zmiany złośliwe i doprowadzić do nowotworu. Dlatego właśnie należy podjąć zawczasu odpowiednie kroki profilaktyczne.

Mam znamię. Co dalej?

Jeśli zauważyliśmy na swojej skórze znamię, plamkę odbiegającą barwą od reszty skóry, powinniśmy się zgłosić do lekarza specjalisty. Zapraszamy na konsultacje do naszego Chirurga, który oceni rodzaj i charakter zmiany skórnej oraz podejmie odpowiednie działania - decyzję o jej usunięciu lub zleci dodatkowe badania specjalistyczne.

Usuwanie znamion i zmian skórnych w Rudzie Śląskiej

Leczenie w takich przypadkach polega na usunięciu znamienia barwnikowego wraz z małym fragmentem zdrowej skóry (profilaktycznie). W POST MEDICAL wycinanie zmian skórnych różnych rodzajów wykonuje doświadczony chirurg specjalista. Zabieg wykonywany jest w ramach chirurgii jednego dnia - po zabiegu i krótkiej obserwacji pacjent jest wypuszczany do domu.


Cennik zabiegu

CHIRURGIA JEDNEGO DNIA CENA
Konsultacja chirurgiczna przed zabiegiem 150 zł
Usunięcie zmiany barwnikowej 400 zł
Konsultacja kontrolna po zabiegu chirurgicznym 60 zł

 

Umów się na wizytę